Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado

Położony w dzielnicy Pinheiros w São Paulo Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado São Paulo oferuje zakwaterowanie 4 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo. 7-pokojowy apartament zapewnia idealną atmosferę na relaksujący pobyt, z solarium i sauną.

Obiekt noclegowy dysponuje łazienką z suszarką do włosów.

Apartament oferuje również pełnowymiarową kuchnię.

Ten apartament znajduje się tuż przy Centrum handlowe Eldorado i niedaleko od Muzeum Domow Brazylijskich. Obiekt ma pierwszorzędną lokalizację 10 min spacerem od stacji metra Faria Lima. Teatr Sztuki znajduje się w odległości 200 metrów, a Muzeum obrazu i dźwięku leży 2 km od Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado. Ten apartament znajduje się w odległości krótkiego spaceru od dworca kolejowego Hebraica - Reboucas.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado São Paulo
Lindo E Moderno Studio-Pinheiros
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lindo E Moderno Studio-Pinheiros

9.5
Wyjątkowy 16 opinii
0 m od nieruchomości
USD 49 USD 44
za noc
Easy Star - B Side Faria Lima Nr - Shopping Eldorado
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Easy Star - B Side Faria Lima Nr - Shopping Eldorado

6.4
Przyjemny 7 opinii
4 m od nieruchomości
Vp1910 - Ape Pinheiro | Frente
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vp1910 - Ape Pinheiro | Frente "Shopping Eldorado"

80 m od nieruchomości
USD 50 USD 45
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    W pokojach

    • Przebieralnia
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia są dostępne w pokojach w Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado?
      Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado wyposażony jest w klimatyzację, a także w telewizor z płaskim ekranem.
    • Czy Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado akceptuje zwierzęta?
      Niestety Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado posiada kuchnię?
      W Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w lodówkę, płytę grzejną i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Easy Star - Condominio Perto Do Shopping Eldorado São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij